Ми допоможемо Вам у:

Складання позовної заяви

Коректно складена позовна заява має величезне значення. ЇЇ дозволено складати у вільній формі, але з обов'язковим дотриманням законодавчо встановлених норм. При складанні позовної заяви обов'язково вказується позивач і відповідач.

Починати складання позовної заяви слід з хронологічного опису подій і ситуації. Описувати їх потрібно якомога детальніше, від цього залежить твердість вашої позиції. Позовна заява повинна бути лаконічною і завершеною. Опис кожної нової події слід починати з нового абзацу, обов'язково дотримуючись логічної послідовності подій та зв'язку між ними.

У позовній заяві не обов'язково посилатися на закони. Для того щоб воно було прийнято судом досить описати події і вказати свої вимоги.

Щоб позов прийняли в суді, в ньому слід вказати:

  • Найменування суду, куди подається позовна заява.
  • Ім'я (найменування) позивача, його представника, якщо такий є і відповідача, їх місце проживання (місце фактичного знаходження), номера телефону, поштовий індекс.
  • Зміст позовної вимоги.
  • Для вимог майнового характеру ціну позову.
  • Зазначення обставин, на підставі яких позивач висуває свої вимоги.
  • Надання доказів, що підтверджують кожну зазначену обставину.
  • Перелік документів, які додються до позовної заяви.

Складена позовна заява підписується позивачем особисто або його представником.

До позовної заяви додаютється документ, що підтверджує сплату судового збору. Правильне складання будь-яких форм скарг, заяв, прохань і іншого, є дуже важливим етапом в будь-якій справі.

Фахівці юридичної компанії «Спікер» готові надати послуги зі складання позовної заяви. Кваліфіковані юристи допоможуть скласти заяву, таким чином, щоб воно мало максимально переконливий контекст для досягнення ваших цілей.