Ми допоможемо Вам у:

Представництво інтересів в суді

Представництво інтересів клієнта в суді Києва є одним з провідних напрямків діяльності юридичної компанії «Спікер». Наші юристи успішно представляють інтереси клієнтів а судах по сімейним, цивільним, господарським та спадковим справам. У своїй роботі ми застосовуємо не стандартні юридичні рішення, які спрямовані на успішне досягнення мети, поставленої клієнтом. Успіх у судовій справі безпосередньо пов'язаний з якісним аналізом документів клієнта, розробкою правових ідей та їх подальшої реалізації в суді.

Процес представлення інтересів в суді ділиться на кілька етапів.

  • Спочатку здійснюється первинне ознайомлення зі справою, розгляд наявної документації. На даному етапі розробляється стратегія ведення справи, визначається лінія поведінки на майбутніх засіданнях.
  • Якщо ви виступаєте позивачем у справі, то для вас буде підготовлено грамотну позовну заяву, яка буде повністю відповідати сьогоднішнім нормам права. Після підготовки документ буде поданий до суду.
  • Якщо ви звертаєтеся до нас у статусі відповідача на суді, то ми перш за все продумуємо заперечення на поданий до суду позов. Цей документ буде мати істотні юридичні моменти, які вказують слабке обгрунтування позовної заяви і самої позиції позивача, а також акцентують аргументи на ваш захист. Кваліфікований юридичний захист в суді набагато покращує можливість позитивного вирішення справи.
  • Після на всіх призначених засіданнях у вашій справі присутній юрист нашої компанії, який відстоює вашу позицію. Рішення про вашу особисту присутність на судовому засіданні приймаєте ви самі, оскільки представлення інтересів переходить в наш обов'язок.

Представництво в судах є свого роду іспитом для юристів, адже надання консультації клієнту - це одне, а захист його інтересів перед лицем правосуддя, коли від якості здійснюваних процесуальних дій залежить подальша доля або благополуччя - зовсім інше.

Представництво інтересів в суді, як процес, реалізується поетапно, від якості його підготовки безпосередньо залежить успіх судового розгляду справи. Ми вважаємо, що наш клієнт вправі знати, як будуть захищатися його права і тому виклали ...

Практику судового захисту від компанії «Спікер» у деталях

1) Спочатку ми ознайомлюємося з обставинами спору:

• аналізуємо наявні документи/факти і розробляємо правові ідеї ведення справи;

• визначаємо стратегію поведінки на майбутніх судових засіданнях.

* Позивачу готуємо грамотну позовну заяву, в якій враховуються всі його вимоги, а також ті про які він не знає, але має право за законом.

* Відповідачу ретельно продумуємо всі юридичні аспекти заперечення на поданий позов і зміцнюємо його позицію в суді.

2) Належним чином підготовлені документи подаємо до суду:

• приймаємо участь на всіх засіданнях і відстоюємо позицію клієнта, незалежно від того чи приймає він особисту участь у судових процесах.

• Доводимо справу до позитивного результату, адже це те, чого від нас чекають!

Для успішного представництва ваших інтересів у суді компанією «Спікер»:

1. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом і отримаєте аргументовану юридичну пораду, якщо проблемна ситуація знаходиться у стадії досудового врегулювання.

2. Зверніться за правовою допомогою, у разі потреби представництва в судових інстанціях Києва та України і застосуєте наш досвід в якості інструменту захисту ваших прав.

Звернутися до нас за юридичною допомогою ви можете на будь-якому етапі розгляду справи.