Ми допоможемо Вам у:

Поділ майна при розлученні

Поділ майна подружжя при розірванні шлюбу зазвичай відбувається досить таки болісно, ​​з величезними душевними переживаннями і витратами часу. Практично, кожен другий розділ майна при розлученні обертається непорядною поведінкою, обманом одного з подружжя, погрозами і шантажем. Подружжя розлучаються ворогами і як правило не особливо задоволені результатом розділу спільного майна.

Щоб не опинитися у схожій конфліктній ситуації, пов'язаної з розподілом майна при розлученні, необхідно звернутися за юридичною допомогою до сімейного юристу, який спеціалізується на розлученнях.

Насамперед сімейний юрист спробує врегулювати сімейна суперечка про розподіл майна мирним шляхом, за допомогою укладання відповідного нотаріального договору. З цією метою юрист по розділу майна подружжя повідомить яка частина майна може Вам належати після розділу, а також проконсультує про нюанси розділу певного майна подружжя, пов'язаного з найбільш актуальними видами майнових і немайнових прав:

  • Поділ корпоративних прав - коли один з подружжя входить до складу (є власником) юридичної особи;
  • Поділ майна, яким володіє один з подружжя в особі суб'єкта підприємницької діяльності.

Якщо ж врегулювати суперечку мирним шляхом не вдалося, поділ майна слід здійснювати через суд. В результаті участі юриста по сімейним питанням у виниклій суперечці, ви отримаєте не тільки результативний захист інтересів в суді, але і мінімізуєте особисту присутність на судовому процесі. Юрист з сімейних питань буде представляти Ваші інтереси на всіх стадіях судового розгляду справи, взаємодіючи замість Вас з іншими учасниками процесу.

Практика показує, що суд починає розгляд сімейного спору з встановлення правового режиму майна, що підлягає розподілу. Законодавством передбачено два види режиму: договірній і законний. В Україні поширеним є законний, оскільки інститут шлюбного контракту подружжям не активно використовується.

Юрист кваліфіковано підготує перелік всього майна, що підлягає розподілу і визначить в рамках закону, що належить Вашому партнеру, що Вам, а що слід між Вами розділити.

Тільки юрист з сімейних питань зможе виявити і врахувати всі «підводні камні» і особливості розподілу майна подружжя і надати кваліфіковану юридичну допомогу в подібній сімейній суперечці.

Якщо Вас цікавить поділ майна в Києві, дзвоніть нам і сімейні юристи нашої компанії вирішать Вашу проблему з максимальною перевагою для Вас.

Поділ майна при розлученні - процедура досить-таки тяжка. З нерухомістю, дорогими машинами, прибутковим бізнесом та іншими атрибутами забезпеченого життя добровільно ніхто з подружжя розлучатися не бажає. Нестерпна обстановка, погрози, шантаж - це лише мала частина того, чим зазвичай супроводжується шлюборозлучний процес. Страждають при цьому всі, і матеріально і морально! Чи можна цього уникнути? Звичайно!

Поділ майна в Україні здійснюється двома способами:

  1. Самостійно на свій страх і ризик. Експерти рекомендують використовувати цей варіант при відсутності між подружжям спірних питань, що на практиці трапляється вкрай рідко.
  2. За підтримки юриста, спираючись на закон. Психологи радять застосування цього способу всім, хто цінує свою нервову систему і матеріальний добробут.

Яким чином юридична компанія «Спікер» у Києві практикує послугу «Поділ майна подружжя»?

1. У разі досудового залагодження конфлікту, клієнт звертається до нас, і ми, насамперед, намагаємося врегулювати суперечку про поділ майна світовим шляхом, за допомогою укладення відповідного нотаріального договору.

У рамках цієї процедури надаються:

  • Консультації з нюансам поділу будь-якого виду власності.
  • Аналіз всіх явних і прихованих обставин як договірного, так і законного режиму власності.

2. Для судового врегулювання питання про поділ майна подружжя ми:

  • Грунтовно вивчаємо справу і готуємо перелік всієї власності, що підлягає розділу.
  • Визначаємо обсяг прав сторін конфлікту в рамках закону.
  • Представляємо інтереси клієнта на всіх стадіях судового процесу.

Виникли проблеми з поділом майна при розлученні? Звертайтеся, вирішуємо професійно і в короткі терміни!