Ми допоможемо Вам у:

Стягнення дебіторської заборгованості

Дебіторська заборгованість за визначенням сучасного економічного словника означає суму боргів, належну підприємству з боку іншої фірми, підприємства або громадян, які є боржниками, кажучи іншими словами, дебіторами.

Найчастіше дебіторська заборгованість виникає в ситуаціях, коли послуги або товари були продані, а фінансові кошти за них не отримані. В більшості випадків, покупцеві не надають ні яких письмових підтверджень про заборгованість, єдиним документом є товаросупроводжувальний документ.

Незалежно від термінів погашення дебіторської заборгованості її відносять до оборотних активів.

Стягнення дебіторської заборгованості через суд є одним з основних напрямків діяльності юридичної компанії «Спікер». Співробітники нашої компанії володіють великим досвідом в сфері стягнення заборгованостей, і саме цей факт дозволяє нам вигравати дані справи в суді.

Послуга стягнення дебіторської заборгованості в нашій компанії надається всім юридичним особам, які зіткнулися з подібною проблемою. Звичайно, повернення заборгованості для будь-якого юриста процес досить трудомісткий, який включає в себе кілька етапів, в кожному з них є свої особливості та нюанси, але виходячи з обставин справи, наші співробітники завжди знайдуть вихід із ситуації.

Юридична компанія «Спікер» здійснює стягнення дебіторської заборгованості поетапно. На першому етапі ми проводимо юридичний аналіз усіх наданих документів і визначаємо ймовірність успішного результату справи і можливий результат, орієнтуючись на судову практику. Далі наш фахівець вирішує, чи є сенс у спробі досудового врегулювання даного спору. Досудове врегулювання справи найбільш оптимальний варіант для обох сторін спору. Якщо вдається домовитися, то фірма - відповідач зобов'язується протягом певного часу гасити заборгованість по частинах. Але якщо домовитися не вдається, то співробітники нашої компанії складають і подають позовну заяву до суду.

У суді юристи компанії «Спікер» представляють інтереси клієнта, готують необхідні клопотання, заяви і пояснення. При необхідності ми складаємо апеляційні скарги та інші процесуальні документи. Часом зі складними справами нашим клієнтам доводиться доходити і до Вищого господарського суду України, ми і тут готові представляти інтереси клієнта.

Вартість нашої допомоги в кожному конкретному випадку визначається індивідуально, багато що залежить від складності справи і тимчасових витрат. Але в будь-якому випадку, ми завжди додаємо максимум зусиль, щоб досягти позитивного результату для нашого клієнта.