Ми допоможемо Вам у:

Складання та юридичний аналіз договорів

Складання договорів - далеко непроста процедура. Слід визнати, що в Україні ця процедура не має належного розуміння. Як правило, суб'єкти господарської діяльності вважають, що оформлені зобов'язання на папері - це не головне. Перевагу віддають домовленості, яка скріплена узами дружби. Нерідко, укладення договорів проходить в неофіційній обстановці, і вважається звичайним етапом здійснення господарської діяльності.

На наступних стадіях договірних правовідносин це може привести до різних ситуацій, неприємних для однієї із сторін договору. Тому грамотно розроблений договір буде служити запорукою безпеки і успіху в бізнесі.

Найчастіше контракт або договір, які були складені неправильно, тягнуть за собою виникнення цілого ряду проблем, наприклад, суперечки щодо порядку виконання договору, стягнення штрафів і неустойок за порушення певних умов договору та багато іншого. Тому важко переоцінити цінність вміння належного оформлення контрактів і договорів.

Досвідчені юристи нашої компанії надають юридичну допомогу з розробки будь-яких контрактів і цивільно-правових договорів (підряду, купівлі-продажу товарів, оренди, відплатного надання послуг, позики тощо). При складанні договорів ми враховуємо конкретні цілі і бажання клієнта, ймовірні ризики, в тому числі неповного виконання, або невиконання в цілому контрагентами договірних зобов'язань. Наші фахівці допоможуть визначити оптимальну форму контракту або договору, яка допоможе в досягненні необхідного результату, підібрати істотні умови контракту або договору, а також акцентувати увагу клієнта на інші умови договору, наприклад, терміни дії договору, питання оподаткування, відповідальність сторін і ін.

Крім того, фахівці нашої компанії проведуть правовий аналіз договору, запропонованого вашим контрагентом, що надалі захистить Ваші інтереси. Ми проаналізуємо договір на відповідність його діючим вимогам законодавства, детально розтлумачимо правовий зміст договору, вкажемо на порушення, які сприяють подальшому зародженню складних і негативних ситуацій, і неодмінно підкажемо можливі схеми виходу, які стануть в нагоді для захисту Ваших інтересів.

Юридична компанія «Спікер» відповідально допоможе Вам в таких питаннях як: складання, розробка договору або контракту, а також правовий аналіз або правова експертиза договору, який запропонували Ваші контрагенти.

Важливим елементом будь-яких правовідносин у всьому світі є складання договорів. Слід визнати, що в Україні ця процедура не має належного розуміння. Як правило, суб'єкти господарської діяльності вважають, що оформлення зобов'язання на папері - це не головне. Перевагу віддають домовленостями, скріпленим узами дружби або оформленим письмово, але в неофіційній обстановці, з порушенням норм зобов'язального права.

Результатом недбалого ставлення до процесу оформлення договірних відносин стають неприємні сюрпризи у вигляді:

  • порушених строків;
  • невиконаних або частково виконаних зобов'язань;
  • штрафів, неустойок та інших санкцій «на десерт»!

Грамотна розробка договорів є об'єктивною необхідністю сучасної комерції. Ігнорувати її, значить навмисно шкодити своєму бізнесу - це факт!

Інше питання, що самостійно здійснити експертний аналіз договору контрагенти не завжди можуть через відсутність часу або знань.

Звернення за допомогою до юриста, для якого експертиза договорів є роботою - це оптимальний варіант вирішення питання по суті!

Юридична компанія «Спікер», спираючись на законодавство і накопичений роками досвід, допоможе:

1. Розробити договір підряду і постачання, купівлі-продажу або оренди, послуг, позики, факторингу і так далі по ЦК України.

2. Проаналізувати попередній цивільно-правовий договір і вказати вам на недоліки і переваги документа.

3. Здійснити правову експертизу діючих договорів і акцентувати увагу на тих умовах, які в подальшому можуть спровокувати податкові або інші проблеми.

4. Скласти договір на всі випадки життя, що охоронятиме тільки ваших прав та інтересів!