Ми допоможемо Вам у:

Оскарження податкових рішень

На сьогодні чинне в Україні податкове законодавство передбачає право юридичних осіб на оскарження податкових рішень і постанов про притягнення їх до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень у сфері оподаткування. Термін оскарження податкових повідомлень рішень у вищестоящих податкових інстанціях становить десять днів наступних за днем отримання податкового повідомлення рішення.

Статистичні дані юридичної практики в сфері питань оподаткування демонструють явну тенденцію прийняття позитивного рішення на користь нижчестоящого податкового органу вищестоящим податковим органом, в якому відбувається оскарження податкових повідомлень рішень. Це призводить до того, що організація, залучена до відповідальності, змушена звертатися до суду щоб оскаржити винесене рішення податкового органу.

І тут у справу вступає інша статистика, яка підтверджує аналіз судових рішень, які говорять про те, що в більшості випадків відповідачі намагаються оскаржити рішення податкового органу, мотивуючи свою позицію формальними доводами (наприклад, недобросовісний характер діяльності контрагента). В результаті чого програють судовий процес. Суть цієї проблеми полягає в тому, що при подібній позиції платника податків і податкового органу, суд, при винесенні вердикту, стане на бік останнього. Саме тому платник податків повинен своїми силами здійснювати збір доказової бази, що підтверджує його невинність, інакше рішення судової інстанції буде однозначно винесено на користь податкової інспекції.

Завдання оскарження податкових рішень є неординарним і, що найголовніше, комплексним. Його рішення тягне за собою цілий ряд поточних проблем, що виникають при діловодстві. Наприклад, якщо рішення суду було ухвалене на користь організації, то юридична служба "податківців" поза всяким сумнівом буде апелювати результати судових слухань. Варто також згадати, що часто юристами податкових органів цілком успішно оскаржуються рішення вищестоящих інстанцій, в результаті чого всі судові рішення на користь платника податків втрачають законну силу.

Важливим моментом є також той факт, що інтереси податкової структури в судах представляють вузькопрофільні юристи, які досконально і ретельно вивчили специфіку подібних справ. Роки практики дозволяють їм точно і безпомилково вибирати аргументи, які суд з високим ступенем ймовірності візьме до уваги. У той час як з боку відповідача найчастіше виступає штатний юрист організації, мало знайомий з особливостями судових процесів з податкових спорів. Ця ситуація, безсумнівно, "грає на руку" податковим органам і дозволяє їм із завидною регулярністю вигравати справи.

Виправити ситуацію, що склалася покликана команда наших висококваліфікованих фахівців. Особисті якості, величезний досвід і багата практика дозволяють ефективно протистояти податковій структурі і захищати інтереси клієнтів на судових процесах різних інстанцій. Ми пропонуємо повний цикл супроводу, включаючи рішення абсолютно всіх виникаючих в ході судового розгляду юридичних проблем.

Кращим показником якості нашої трудової діяльності є позитивні відгуки наших клієнтів. Успішне співробітництво з приватними підприємцями, середнім і великим бізнесом, а також з державними підприємствами - все це говорить про високу довіру, яку нам надають організації, що опинилися в складній ситуації.

Юристи нашої компанії надають весь діапазон послуг з ведення справ організацій в області вирішення податкових спорів, в тому числі оскарження податкових рішень. Ми готові забезпечити:

  • Повну аналітику рішень податкової інстанції;
  • Аналіз поточної ситуації і розробку варіантів подальших дій;
  • Повний спектр послуг із забезпечення правомірного захисту інтересів клієнта в судових інстанціях.