Ми допоможемо Вам у:

Абонентське бухгалтерське обслуговування

Юридична компанія «Спікер» пропонує доступні умови для комплексного ведення бухгалтерії підприємства, включаючи низькі ціни й оперативність. Фахівці нашої компанії візьмуть на себе комплексний бухгалтерський супровід господарської діяльності вашого підприємства. Професійний підхід, який забезпечує висококваліфіковане бухгалтерське обслуговування бізнесу, сприяє мінімізації фінансових ризиків, зниженню витрат, збільшенню прибутку і раціонального підвищення та використання активів.

Наша компанія надає податкові та бухгалтерські послуги компаніям різних напрямів діяльності та будь-яких форм оподаткування. Компанія «Спікер» пропонує абонентський бухгалтерський супровід для приватних підприємців та юридичних осіб. Абонентське бухгалтерське обслуговування вважається гідною альтернативою штату власної бухгалтерії організації.

У середовищі починаючих свою діяльність компаній і суб'єктів малого підприємництва послуга «бухгалтерське обслуговування - супровід» в наші дні дуже популярна.

Очевидно, що для того, щоб утримувати власний бухгалтерський відділ потрібно значні витрати на комп'ютерне обладнання, витратні матеріали, програмне забезпечення, окреме приміщення, заробітну плату, соціальне забезпечення, меблі, підвищення кваліфікації тощо. Крім того, штатний бухгалтер захоче піти у відпустку, або раптово звільнитися, залишивши функціонуюче підприємство зі своїми проблемами. При укладанні договору на абонентське бухгалтерське обслуговування це неможливо.

При зверненні в нашу компанію за послугою бухгалтерського обслуговування, ви лише оплачуєте за разове або періодичне обслуговування та звільняєтесь від вищевказаних витрат. Як правило, ціни розраховуватися індивідуально з кожним клієнтом на підставі проведеної безкоштовної експертизи звітної документації та документообігу.

Відповідь на питання, які стосуються абонентського бухгалтерського обслуговування ви можете з'ясувати по телефону або приїхавши до нас в офіс.