Ми допоможемо Вам у:

Зміна функціонального призначення приміщення

Функціональним призначенням прийнято вважати використання приміщення згідно з установленим способом. Житловий фонд не представляє ніяких складнощів, однак, якщо мова йде про об'єкт нежитлового фонду, то тут існують відмінності і вони досить суттєві.

Іноді доводиться змінювати функціональне призначення приміщення. Це дозволяється у випадках, коли призначення не зазначене в проектній документації або правовстановлюючих документах (так звані «приміщення вільного призначення»). У випадках, коли воно визначено, зміна функціонального призначення приміщень проводиться шляхом часткової реконструкції або повного переоснащення.

Визначення функціонального призначення приміщень - це вкрай важливий момент, так як це є основою для встановлення рівня тарифів і зборів у процесі ведення тієї чи іншої діяльності. Якщо Ви прийшли до висновку, що Вам необхідно змінити функціональне призначення використовуваного Вами приміщення, то для цього слід знати особливості процесу. До органів архітектури та містобудування необхідно подати пакет документів, який включає:

  • Заява;
  • Фотофіксація;
  • Техпаспорт;
  • Правовстановлюючих документація;
  • Дані державної реєстрації (для юридичних осіб);
  • Паспорт і код платника податків (для фізичних осіб) .

Фахівці нашої компанії - досвідчені юристи, які допоможуть Вам з оформленням документів. Вони нададуть вичерпні консультації і візьмуть на себе підготовку документів, а також представлення Ваших інтересів в управлінні містобудування та БТІ. Це дасть Вам можливість заощадити масу часу, коштів і сил. Наші фахівці допомагають у вирішенні різних питань, серед яких: переведення об'єктів нерухомості в нежитловий фонд, а також зміна призначення приміщення. Київ - місто, в якому ми вже досить давно надаємо свої послуги і завоювали істотний авторитет.