Ми допоможемо Вам у:

Узаконити перепланування (реконструкцію) квартири, нежитлових приміщень

Досить часто, проживаючи тривалий час в одній квартирі, мешканці планують змінити інтер'єр. Звичайного ремонту буває недостатньо і тому багато хто замислюється про перепланування. Узаконити самовільне перепланування квартири просто необхідно. Житлове приміщення, яке перебудовувалася без відповідних дозволів, стає непридатним для продажу, передачі в спадщину або кредитної застави, так як бюро технічної інвентаризації не видасть необхідну довідку.

Крім того, порушника можуть чекати значні штрафи, а в разі неузгодження будівельно-ремонтних робіт навіть кримінальна відповідальність. Теж стосується і об'єктів нежитлового фонду, перебудова яких вимагає попереднього отримання дозволів.

За своєю суттю перепланування чи реконструкція квартири передбачає зміну геометрії приміщення, збільшення віконних отворів, об'єднання декількох кімнат (наприклад, балкон, кухня) або навіть квартир. Кожному, хто має намір виробляти подібні зміни, необхідно в першу чергу узаконити перепланування квартири. Самостійне оформлення всіх необхідних дозволів займе тривалий час. Незнання особливостей процесу спричинить також втрату маси часу і сил. Оптимальним рішенням є звернення до фахівця. Подібні процедури дуже складні і вимагають індивідуального підходу, а кваліфікований юрист зробить все оперативно, а головне - професійно.

Наша компанія надає комплексні послуги, пов'язані з узаконенням реконструкцій і перепланувань. Досвідчені фахівці допоможуть узаконити перепланування. Київ - основний регіон роботи. Для оформлення узаконення необхідно надати:

  • Проект реконструкції;
  • Технічний паспорт об'єкта;
  • Паспортні дані;
  • Правовстановлюючий документ на нерухомість.

Мало хто знає, що зміна інтер'єру власної квартири в Україні є майже злочином, за який можуть оштрафувати і навіть свободи позбавити. Здавалося б, що такого, робить людина ремонт і вирішила попутно поліпшити умови проживання, наприклад, вікна збільшити або балкон прилаштувати. Виявляється, що всі мрії про комфорт до їх здійснення потрібно погоджувати з державою і робити це потрібно правильно.

Як узаконити перепланування в Україні?

Теоретично законом дозволено здійснювати певні будівельні маніпуляції з житлом і не брати для цього дозвіл на перепланування, але по факту це заборонено. Плюс до всього, вже перебудований без дозволу житловий об'єкт не можна відчужувати без санкції БТІ, а також дозвіл на будівництво необхідний для перебудови об'єктів нежитлового фонду.

Узаконити перепланування квартири самостійно проблематично - це факт. Практика показує, що незнання нюансів процесу тягне за собою втрату часу, сил і засобів. Подібні процедури вельми складні і вимагають застосування точних знань законодавства.

Громадяни, які узаконили перепланування житла з допомогою фахівця, про всі складнощі навіть не відають, оскільки юрист робить свою роботу, а клієнт отримує результат!

Щоб юридична компанія «Спікер» узаконила перепланування вашої квартири/іншого об'єкта, зробіть три кроки:

  1. Довірте нам проблему: відвідайте наш офіс, якщо проживаєте в Києві, зателефонуйте або напишіть, якщо ви перебуваєте в іншому місті України.
  2. Надайте необхідну документацію: проектну і технічну, свої ідентифікаційні дані та документи на нерухомість.
  3. Заберіть свій готовий дозвільний акт на перепланування або будівництво і творіть комфорт на законних підставах!