Ми допоможемо Вам у:

Технічні умови на будівництво та проектування

Чинним законодавством України передбачено, що власник або користувач землі, який планує здійснити забудову ділянки, може отримати технічні умови на будівництво. У Києві зробити це досить складно, оскільки це трудомістка і тривала процедура, ускладнена бюрократичними правилами та інструкціями відповідних постачальників послуг.

Технічні умови - це перелік усіх вимог, що стосуються повного інженерного забезпечення будівельного об'єкта. Вони обов'язково повинні відповідати його розрахунковим параметрам, таким, як, наприклад, -водо, -енерго, -газо і теплопостачання, системи освітлення, каналізації, телефонізації, пожежної та техногенної безпеки та ін.

Отримати технічні умови на проектування в Києві дозволяється тільки у разі повної відповідності пакета документів умовам і правилам експлуатуючих організацій. Технічні умови мають відповідати законодавству, цілям замовника щодо забудови земельної ділянки, містити дійсну інформацію та аргументовані вимоги до будівельного об'єкту.

Слід враховувати, що місце підключення до інженерних мереж розташовується або на межі ділянки або, безпосередньо, на території цієї ділянки, але за згодою замовника.

Технічні умови передбачають також необхідність зведення інженерних мереж, а також будь-яких інших об'єктів інженерної інфраструктури за територією ділянки. При цьому проводиться перерахунок розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста.

ТУ діють до завершення будівництва незалежно від зміни забудовника. Будь-які зміни в ТУ дозволяються виключно за згодою замовника. У разі відсутності на території необхідного інженерного забезпечення допускається використання автономних інженерних систем.

Під час отримання технічних умов на будівництво та проектування може виникнути безліч нюансів, тому краще відразу довірити все досвідченому юристу з нашої компанії. Ви заощадите найголовніше - особистий час.