Ми допоможемо Вам у:

Присвоєння поштової адреси

Не багато хто знає, що одним з основних моментів при реєстрації права власності на будь-яке нерухоме майно є отримання індивідуальної поштової адреси. Сьогодні присвоєння поштової адреси об'єктам нерухомості можливо лише у випадку наявності прав власності чи користування на земельні наділи і ділянки, де вже розміщено або планується звести об'єкти нерухомості.

Районній державній адміністрацій доручено видавати поштові адреси, насамперед, багатоповерховим квартирним домівкам, приватним домоволодінням, будівлям садибного типу, гаражним і дачним кооперативам, шляхом видання відповідного розпорядження. Нежитлові приміщення отримують поштові адреси безпосередньо в Головному управлінні, що займається питаннями містобудування та архітектури.

На даний момент у сфері присвоєння поштових адрес утворився справжній бардак. У багатьох українських населених пунктах можна зустріти адреси, які йдуть не по порядку або за однією адресою розташувалися відразу кілька абсолютно різних будинки. Тому, щоб уникнути плутанини ми рекомендуємо своєчасно подбати про присвоєння поштової адреси будинку. Юридична компанія «Спікер» надає послуги в цій галузі навіть тим домовласникам, які мають, які-небудь проблеми з документацією.

Процес отримання поштових адрес сьогодні в Україні закріплений в наступних правових актах: у законах «про регулювання містобудівної діяльності» , «про благоустрій населених пунктів» та правилах, що стосуються благоустрою. Звичайно, кожен регіон України створив свої правила при отриманні поштових адрес, однак принцип отримання у всіх ідентичний. Процедура може відрізнятися лише при необхідності присвоєння поштової адреси щойно побудованому об'єкту нерухомості від реконструйованих або анульованих поштових адрес. Встановлюються певні порядки з однією лише метою зробити дану процедуру доступніше і скоротити терміни отримання поштової адреси.

Важливо розуміти, що хоч в даному контексті і використовується термін «поштова» , проте «УкрПошта» не має до процесу отримання поштової адреси ніякого відношення та їх видача в її функції не входить.

Співробітники компанії «Спікер» мають великий досвід у процедурі отримання поштової адреси, тому ми допоможемо кожному з його привласненням. Ми діємо грамотно, працюємо швидко і завжди радуємо свого клієнта якісно виконаною роботою.