Ми допоможемо Вам у:

Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів

Введення будинків в експлуатацію - це складна процедура, проведення якої вимагає витрат часу, сил і коштів. Провести все з відповідністю державних законів і норм справді непросто. Закон № 3038-IV від 17 лютого 2011 регламентує процедуру здачі будівельних об'єктів в експлуатацію для кожної категорії будівлі:

- Будови I-III категорії, а також дачні, житлові та садові будинки здаються в експлуатацію через реєстрацію ДАБК декларації про готовність до експлуатації будівельного об'єкта;

- Будови IV-V категорії здаються в експлуатацію шляхом видачі ДАБК сертифіката, що засвідчує, відповідність завершеної будівництвом будівлі проектній документації і підтверджує готовність її до експлуатації. Даний сертифікат видається на підставі підписаного всіма учасниками будівництва Акту про готовність об'єкта до експлуатації.

При цьому датою здачі в експлуатацію будови є відповідно або дата реєстрації декларації, або дата оформлення сертифіката.

Крім цього, прикінцевими положеннями вищевказаного закону на період до 31.12.2013 року передбачена спрощена схема прийняття в експлуатацію, побудованих без дозвільної документації, будівель на підставі декларації про готовність будови до експлуатації та звіту технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних систем. Між тим, законодавець чітко визначив перелік об'єктів, які можуть брати участь у цій процедурі, а саме:

- Індивідуальні житлові, дачні та садові будівлі, побудовані з 5.08.1992-12.03.2011 рр..;

- Громадські будинки, споруди та будівлі с/г призначення I і II категорії складності, побудовані до 12.03.2011 року.

Введення в експлуатацію будинку в Києві має свої особливості.

Щоб полегшити цей процес, найкраще скористатися допомогою професійних юристів. Наша компанія надає подібну послугу, яка останнім часом в умовах інтенсивного розвитку сектора будівництва стає надзвичайно актуальною. Клієнти хочуть заощадити час, а наші фахівці, маючи багатий досвід, навички роботи, професійну хватку зроблять все, щоб прискорити процес оформлення. Вони підготують всі необхідні документи, врегулюють спірні ситуації і моменти, а також зареєструють декларацію та отримають сертифікат. Саме на підставі цих документів дозволена експлуатація будівель.

Якщо Ви звернулися за допомогою в нашу компанію, то в першу чергу, ми проведемо аналіз існуючих можливостей на узаконення самовільного будівництва, перевіримо всі документи, а також підготуємо все необхідне, щоб визначитися з порядком процедури. Тільки після цього реалізуємо введення в експлуатацію. Київ - наше основне місце роботи і варто зазначити, що саме тут виникає найбільше число складних ситуацій, пов'язаних з оформленням необхідних документів. Співпрацюючи з нами, Ви зможете з легкістю цього уникнути.