Ми допоможемо Вам у:

Паспорт прив'язки тимчасової споруди

Багато компаній в процесі своєї комерційної діяльності стикаються з необхідністю зведення тимчасових споруд різноманітного призначення (торговельного, побутового, культурного і т.д.). Для того щоб реалізувати задумане, підприємець зобов'язаний погодити всі питання з органами місцевого самоврядування в рамках чинного законодавства. Це тривіальне на перший погляд завдання може створити відчутні труднощі і затягнутися на невизначений термін, що в кінцевому підсумку призведе до непередбачених витрат. Саме в цьому зв'язку рекомендується скористатися послугами фахівців, які професійно займаються питаннями нормативно-правового регулювання в галузі будівництва.

Завдяки змінам, внесеним до закону "Про регулювання містобудівної діяльності", в істотному ступені спростився процес оформлення дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд підприємницької діяльності. На сьогоднішній день єдиним необхідним документом є паспорт прив'язки тимчасової споруди.

Всю процедуру оформлення паспорта прив'язки тимчасової споруди можна поділити на кілька етапів. Для початку підприємець повинен подати заяву в місцевий муніципалітет для отримання інформації про можливість розміщення тимчасової споруди. Перелік документів, які необхідно надати при зверненні:

  • безпосередньо сама заява про розміщення об'єкта;
  • топографо-геодезичні матеріали, що демонструють бажане місце розміщення тимчасової споруди з обов'язковою прив'язкою до місцевості;
  • реквізити замовника.

Далі протягом встановленого законом терміну спеціальна комісія, або орган, що відповідає за вирішення питань будівництва архітектурних споруд, проводить перевірку можливості зведення об'єкта на даній місцевості у відповідності з будівельними нормами.

У разі позитивного рішення заявник звертається до органу з містобудування із заявою про оформлення паспорта прив'язки тимчасової споруди. Крім заяви необхідно надати ескізно - схематичну документацію щодо планованого тимчасового об'єкта.

Якщо всі подані документи відповідають пропонованим законом вимогам, паспорт прив'язки тимчасової споруди оформляється протягом десяти робочих днів. Після чого замовника повідомляють про його готовність.

Після завершення будівництва об'єкта замовник зобов'язаний повідомити про це в державну структуру, що видала паспорт.

Наша компанія готова надати допомогу в оформленні паспорта прив'язки тимчасової споруди. Наші юристи підготують всі необхідні документи, проведуть узгодження з органами державного самоврядування та відстежуватимуть процес оформлення на кожному етапі.