Ми допоможемо Вам у:

Містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки

Перш ніж починати будівництво або повну реконструкцію раніше побудованого будинку в українській столиці необхідно дотримувати певну процедуру, яку чітко регламентує Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності». Зокрема законодавцем визначено, що в першу чергу замовник запланованого будівництва повинен - одержати містобудівні умови і обмеження забудови ділянки.

Цей документ має текстову і графічну частини і в ньому чітко описаний перелік архітектурних і планових норм до проектування і будівництва, а саме вимоги які ставляться до норм поверхів, умовної щільності будівництва на відведеній ділянці, всі відступи будинку до червоних ліній, а також облаштування території та інші умови, наприклад, архітектурні та інженерні рішення.

Містобудівні умови та обмеження входять до складу вихідних даних, які необхідні для складання завдання на проектування, та є обов'язковим документом у будівництві будь-якої будівліза винятком індивідуальних будинків до 300 м2.

Містобудівні умови видаються на безоплатній основі і в загальному мають термін дії до закінчення будівництва незалежно від зміни замовника. Якщо ж даний документ було отримано до 12 березня 2011 року, то він діє впродовж двох років від зазначеної дати. Також якщо виникне необхідність змінити наміри будівництва на земельній ділянці слід отримати нові мстобудівні умови.

Отримати містобудівні умови в Києві можна в Департаменті містобудування та архітектури. Для цього, потрібно підготувати заяву з документами, список яких достатньо довгий. Серед них:

- Завірена копія документа, який свідчить про право власності (користування) на ділянку;

- Ситуаційна схема (план) у вільній формі щодо знаходження ділянки;

- Копія частини топографо - геодезичного плану М 1:2000;

- Кадастрова довідка з містобудівного кадастру (при наявності);

- Фотографії всієї ділянки (з оточенням);

- Кадастровий план, у разі відсутності, - витяг із земельного кадастру;

- Містобудівний розрахунок, що містить техніко - економічні відомості відносно об'єкта будівництва.

Київ - місто, де сектор будівництва надзвичайно розвинений. Якщо для Вас важлива оперативність, то без допомоги наших юристів Вам просто не обійтися. Ми в найкоротший час допоможемо Вам зібрати і підготувати всі документи. В умовах планованого будівництва це надзвичайно важливо, тому не втрачайте часу, а відразу звертайтеся до професіоналів.