Ми допоможемо Вам у:

Дозвіл на виконання будівельних робіт

Для того, щоб побудувати будинок і не мати надалі ніяких проблем з його розпорядженням і володінням, необхідно заздалегідь належним чином оформити документи. Адже тільки попередньо зібравши всі документи, які необхідні для того, щоб отримати дозвіл на будівництво будинку, можна приступати до будівельних робіт. Тим, хто ніколи раніше не стикався з подібними питаннями, краще скористатися послугами кваліфікованого юриста. Це допоможе значно заощадити час і витрачені кошти.

Отримання дозволу на будівництво - процес дійсно непростий, адже для легітимності будівництва слід зібрати певний пакет документів і пройти встановлену процедуру отримання необхідного документа, яка варіюється від категорії складності об'єкта:

- Для особистих житлових, садових і дачних будинків із загальною площею не більше 300 м2, не вище 2-х поверхів (при цьому не враховуючи мансардний поверх), а також господарських будівель, споруд та гаражів потрібно отримати в Департаменті містобудування та архітектури будівельний паспорт забудови ділянки. Після цього слід направити до інспекції ДАБК повідомлення про початок виконання будівельних робіт. У даному випадку слід враховувати те, що проект будинку розробляється тільки за бажанням забудовника.

- Для об'єктів I, II і III категорії складності варто отримати містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки у Департаменті містобудування та архітектури, технічні умови, на підставі вихідних даних розробити проект будівлі, та зареєструвати в ДАБК декларацію про початок виконання будівельних робіт. У даному випадку слід враховувати те, що експертиза проектної документації проводиться тільки за бажанням забудовника.

- Для об'єктів IV та V категорії складності потрібно також отримати містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки у Департаменті містобудування та архітектури, технічні умови, розробити проект будівлі, провести обов'язкову експертизу проектної документації та отримати в ДАБК дозвіл на виконання будівельних робіт.

Деякі типи документів відрізняються залежно від регіону. Так, для того, щоб отримати дозвіл на будівництво в Києві, потрібно звернутися в такі організації, як Департамент містобудування та архітектури та Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю. У кожну з них подається певний пакет документів. Як правило, процес отримання всіх необхідних документів займає не один тиждень. Найкращим способом, який дозволить не втратити дорогоцінний час і позбавить від серйозних клопотів, є звернення до юриста.

У нашій компанії працюють справжні професіонали, для яких не складе труднощів оформити дозвіл на будівництво. Київ - основний регіон роботи наших фахівців. Ми допоможемо з оформленням дозволу і вирішимо будь-які, навіть найскладніші питання, що виникають з документами.