Ми допоможемо Вам у:

Зміна засновників підприємства в Києві

Зміна засновника підприємства - досить таки популярний захід в середовищі бізнесменів. Зміна засновників ТОВ передбачає процес реєстрації змін складу засновників шляхом відчуження (продаж або уступка) корпоративних прав учасника, введення учасника до складу засновників або виведення зі складу засновників. Законодавством закріплені різні способи зміни складу засновників підприємства.

Існуюча процедура зміни учасників підприємства пов'язана з обов'язковим нотаріальним посвідченням переходу частини частки або повної частки в статутному капіталі підприємства. Слід мати на увазі, що засновник підприємства має право здійснити відчуження своєї частки в розмірі, що відповідає фактичному внеску в статутний капітал.

Найчастіше зміна учасників ТОВ відбувається через дарування або продаж корпоративних прав третій особі. Такий варіант можливий тільки після узгодження запланованого продажу з іншими учасниками підприємства, оскільки ці учасники мають переважне право на придбання відчужуваних корпоративних прав. І у випадку не дотримання даної процедури учасники підприємства в судовому порядку мають право вимагати переведення на них обов'язків і прав покупців.

Зміна учасника ТОВ також можлива в разі смерті самого учасника підприємства. Спадкоємець померлого учасника може прийняти спадщину у вигляді корпоративних прав і стати повноправним учасником ТОВ тільки за умови, що інші учасники підприємства будуть згодні з цим.

Крім цього, корпоративні права можуть бути викуплені самим підприємством або відступлені іншим засновникам на підставі нотаріальної заяви.

Компанія «Спікер» допоможе швидко і надійно зареєструвати зміни складу засновників Вашого підприємства в рамках законної процедури.