Ми допоможемо Вам у:

Зміна юридичної адреси підприємства в Києві

Зміна юридичної адреси підприємства є досить тривалою, трудомісткою і специфічною процедурою. Підприємство в обов'язковому порядку повинно мати юридичне місцезнаходження, яке вказується в установчих документах і визначає адміністративно-територіальний місце його державної реєстрації.

Державна реєстрація новоствореного підприємства відбувається за місцезнаходженням виконавчого органу, оскільки з прийняттям Податкового кодексу поняття фактичної і юридичнї адреси були замінені на поняття місцезнаходження юридичної особи, яке і визначається виключно адресою знаходження виконавчого органу.

Зміна місцезнаходження ТОВ, ПП, АТ і будь-якого іншого виду юридичної особи здійснюється за єдиною процедурою на підставі рішення засновників з обов'язковим внесенням змін до ЄДР юридичних осіб.

Слід звернути увагу на те, що зміна юридичної адреси підприємства буває двох видів: зміна місцезнаходження юридичної особи, пов'язане зі зміною адміністративно-територіального району та зміна місцезнаходження юридичної особи, не пов'язане зі зміною адміністративно-територіального району.

У першому випадку, процедура зміни юридичної адреси є більш трудомісткою і клопіткою, оскільки при такій зміні слід провести відповідні перевірки в податковій службі і пенсійному фонді. При успішному проходженні зазначених перевірок юридична особа отримує відповідні акти перевірок, на підставі яких в подальшому стає на облік у податковій службі і пенсійному фонді за новою юридичною адресою. В такому випадку, юридичній особі до кінця поточного року необхідно буде подавати звіти в податкову інспекцію за старою юридичною адресою.

У другому випадку, процедура зміни юридичної адреси здійснюється більш оперативно, оскільки немає необхідності в проходженні вищевказаних перевірок. Адже юридична особа змінює адресу в межах одного адміністративно-територіального району.

Фахівці компанії «Спікер» допоможуть здійснити процедуру зміни юридичної адреси ТОВ, АТ, ПП в Києві в суворій відповідності до законодавства України при невеликих фінансових витратах.