Ми допоможемо Вам у:

Зміна найменування підприємства в Києві

В силу різноманітних обставин власники юридичної особи можуть прийняти рішення про зміну назви підприємства. Зміна найменування підприємства представляє собою процес реєстрації змін до статутних документів підприємства і до ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб підприємців на підставі поданого до реєструючого органу встановленого переліку документів.

Згідно з нормами ЦК України назва ТОВ повинна відображатися в статутних документах підприємства. Тому для зміни назви підприємства слід розробити нову редакцію статуту з новим найменуванням. Нова назва підприємства може використовувати з моменту реєстрації зміни в реєстрі.

За реєстрацію зміни назви юридичної особи справляється державне мито.

Зміна назви ТОВ вимагає відповідного рішення загальних зборів засновників ТОВ, яке протоколюється. Дане рішення входить в список документів, які необхідні для внесення запису до реєстру про зміну найменування. Також зміну назви ТОВ після реєстрації змін в єдиному реєстрі необхідно зареєструвати в управлінні статистики, податковій інспекції, пенсійному фонді та в банківській установі, в якій відкрито розрахунковий рахунок підприємства і отримати від зазначених структур, передбачені законодавством довідки та повідомлення.

Юридична компанія «Спікер» якісно та оперативно допоможе Вам зареєструвати зміну назви фірми в Києві. Для уточнення інформації Ви можете отримати консультацію про детальну процедуру зміни назви юридичної особи в Києві, терміни і ціну зателефонувавши нам за тел.: 095-19-19-190.