Ми допоможемо Вам у:

Зміна директора підприємства в Києві

В процесі діяльності підприємства, як правило, виникає ситуація при якій необхідна зміна директора. Зміна директора обов'язково підлягає державній реєстрації, оскільки інформація про директора міститься в Єдиному державному реєстрі. Тому новий директор є офіційним керівником підприємства тільки тоді, коли була успішно проведена державна реєстрація зміни директора, і про зміну директора було повідомлено у відповідні організації.

Зміна директора складається з таких етапів:

1. Проведення загальних зборів засновників, на якому вирішується питання про зміну директора підприємства. Зміна директора на цьому етапі оформляється протоколом загальних зборів.

2. Безпосередня реєстрація зміни директора, шляхом підготовки та подання документів державному реєстратору для внесення видомостей про нового дыректора до Єдиного державного реєстру. Зміна директора на цьому етапі оформляється отриманням нової Виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій.

3. Підготовка і подача документів до територіального управління статистики. Зміна директора на цьому етапі оформлюється отриманням довідки з ЄДРПОУ.

4. На підставі отриманих Виписки та довідки з ЄДРПОУ необхідно повідомити державну податкову інспекцію про зміну директора підприємства. Зміна директора на цьому етапі оформлюється отриманням довідки за формою 4-ОПП.

5. Після проходження вищевказаних етапів слід негайно повідомити банківські установи про зміну директора. Для цього новому директору необхідно буде підписати у нотаріуса банківську картку підписів і надати в банк копії нових документів, отриманих в процесі реєстрації зміни директора.

Для того щоб зміна директора підприємства не стала для Вас складним завданням, правильніше звернутися до компетентних фахівців. Наша компанія здійснить процедуру реєстрації зміни директора відповідально і швидко, з урахуванням усіх нюансів і правил, передбачених чинним законодавством України.