Ми допоможемо Вам у:

Реєстрація суб'єкта підприємницької діяльності (СПД) в Києві

Суб'єкт підприємницької діяльності (у життєвому побуті називається «ФОП») є найпоширенішою формою ведення малого бізнесу, особливо в сфері послуг. Починаючим бізнесменам виступати в якості фізичної особи-підприємця вигідно і зручно, оскільки для такої форми, як, СПД всього лише необхідний досвід в комерції і невеликий початковий капітал. Саме тому реєстрація СПД значно дешевше, ніж реєстрація ТОВ, ПП або АТ.

Реєстрація ФОП відбувається набагато легше і швидше реєстрації юридичної особи, оскільки реєстрація СПД здійснюється без наявності статутних документів та без необхідності у формуванні статутного капіталу. Крім цього, головною перевагою фізичної особи-підприємця є спрощена форма всіх господарських операцій і звільнення від певних видів податків, якими обкладаються підприємства.

Поряд з цим, також необхідно відзначити ряд недоліків, які існують в роботі СПД. Так, фізична особа-підприємець не має права людям, яких наймає на роботу оформляти трудові книжки. ФОП несе відповідальність за зобов'язаннями всім своїм майном, а, наприклад, учасники ТОВ відповідають тільки в межах своїх вкладів.

Однак мінімальна ставка оподаткування, більша свобода дій і гнучка форма роботи дозволяють цій формі підприємництва в Україні зберігати свою популярність.

В цілому для реєстрації СПД досить наявності бажання підприємця та прописки, оскільки реєстрація відбувається саме за місцем прописки.

Якщо Вам потрібна реєстрація СПД (ФОП) в Києві, зверніться до нас і наші фахівці допоможуть визначити види діяльності, відповідну систему оподаткування та зареєструвати ФОП.