Ми допоможемо Вам у:

Реєстрація підприємств в Києві

Починаючі підприємці, які збираються створювати нову фірму, неодноразово зиштовхуються із питанням вибору організаційно-правової форми майбутньої юридичної особи.

Серед найбільш поширених організаційних форм комерційних організацій можна відзначити товариства з обмеженою відповідальністю, приватні підприємства та акціонерні товариства.

Реєстрація ТОВ більш економічна і вигідна в порівнянні з реєстрацією АТ з точки зору обсягу роботи і витрат на реєстрацію компанії. Що стосується реєстрації ТОВ або ПП, то українське законодавство не має жодних дискримінуючих норм, таким чином, вони, як суб'єкти господарської діяльності, абсолютно рівноправні.

Практичний досвід роботи в сфері реєстрації компаній в Києві показує, що найбільш переважным видом реєстрації підприємств є реєстрація ТОВ. Це не дивно, так як дана організаційно-правова форми має ряд переваг.

  • Нормативно-правова база найбільш розроблена саме для ТОВ (товариства з обмеженою відповідальністю), частки засновників чітко розподілені і кожен засновник, в будь-який момент має право вийти зі складу засновників і вимагати виплату своєї частини співрозмірну з часткою в статутному капіталі компанії.
  • Мінімальний розмір, для формування статутного капіталу ТОВ (товариства з обмеженою відповідальністю) на сьогоднішній день чинним законодавством України не закріплений, що, в свою чергу, сприяє швидкій реєстрації ТОВ.
  • ТОВ відповідає за зобов'язаннями перед кредиторами тільки в межах розміру статутного капіталу ТОВ і засновники не зазнають небезпеки втрати свого особистого майна.

І це далеко не повний ряд переваг реєстрації підприємства у формі ТОВ перед іншими формами юридичних осіб.

У свою чергу, реєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю вимагає високої юридичної підготовки, грамотності та професіоналізму. Далеко не кожен починаючий підприємець здатний діяти в цій сфері результативно і самостійно, особливо якщо потрібна реєстрація ТОВ у Києві. Раціонально буде довірити створення фірми та інші юридичні питання професіоналу, і вже з компетентною юридичною підтримкою рухатися вперед.

Якщо Вас зацікавила реєстрація ТОВ у Києві, і Ви хотіли отримати консультацію з питань пов'язаних з реєстрацією, дзвоніть і юристи нашої компанії із задоволенням нададуть Вам допомогу.