Ми допоможемо Вам у:

Ліквідація підприємства в Києві

Деякі ситуації в процесі ведення бізнесу призводять до того, що підприємство доводиться закривати. Ліквідація підприємства в Києві явище досить поширене. До нього призводять такі факти, як банкрутство, борги, непогашені кредити і т.д. Згідно з законодавчими нормами, рішення про ліквідацію повинне прийматися на зборах і бути схвалена всіма учасниками. Після цього попередньо обрана ліквідаційна комісія повинна помістити інформацію про ліквідацію в пресі, скласти проміжний ліквідаційний баланс, виплатити всі грошові зобов'язання.

Якщо Вас цікавить термінова ліквідація ТОВ, то краще скористатися послугами фахівців, так як самостійні спроби займуть багато часу, а от деякі альтернативні варіанти дадуть можливість заощадити масу часу. Ліквідація ТОВ у Києві проводиться по одному з можливих сценаріїв:

1. Ліквідація згідно власним рішенням власника. Цей спосіб передбачає виключення фірми з реєстру та припинення процесу її обслуговування.

2. Шляхом банкрутства. Тобто, згідно з процедурою повної ліквідації з причини неможливості підприємства погасити всі свої боргові зобов'язання. Існує кілька варіантів:

2.1. За рішенням власника. При нестачі коштів для оплати заборгованостей, сам ліквідатор звертається до суду. Заборгованість погашена тільки у випадку, коли процедура ліквідації вже повністю закінчена.

2.2. За кредиторською заявою. Судовий процес відкривається на підставі кредиторської заяви, за обов'язкової умови, що розмір боргу складає не менш 300 мінімальних заробітних плат громадян.

2.3. Банкрутство шляхом спрощеної схеми. Тут є ряд нюансів і особливостей, більш докладно про цей спосіб Ви можете дізнатися, звернувшись в нашу компанію.

3. Зміна власників та керівництва компанії.

3.1. Відчуження корпоративних прав - найкращий варіант ліквідувати підприємство, яке не має боргових зобов'язань.

4. Злиття і поглинання підприємств.

5. Об'єднання декількох варіантів ліквідації. Все залежить від причин ліквідації і проблем, що існували у підприємства, застосовують той чи інший спосіб, що і дозволяє вирішити всі проблеми одночасно.

Залучення фахівців - найоптимальніший варіант у випадку, якщо Вас цікавить ліквідація підприємства, Київ, на щастя, надає для цього масу можливостей.