Ми допоможемо Вам у:

Про компанію

Юридична компанія «Спікер» - це команда висококваліфікованих фахівців, які відповідально підійдуть до вирішення питань правового характеру будь-якого рівня складності, запропонують доречні ідеї і надійні виходи з проблемних ситуацій, забезпечать юридичне обслуговування вашого бізнесу.

На ринку юридичних послуг наша компанія здійснює допомогу в сфері кримінального, цивільного, господарського, корпоративного, трудового, адміністративного та сімейного права.

"Юридична компанія" Спікер "при своєму створенні об'єднала досвідчених юристів і відомих на всю Україну адвокатів з багатим досвідом роботи. У наш список входить участь у знаменитих юридичних процесах, за участю представників вищих органів державної влади, фірм, громадян і що не мало важливо успішнозакінчилося.

Юристи та адвокати готові співпрацювати з усіма, кому необхідна юридична консультація і правовий захист. Наша мета не тільки виконання нагальних завдань, а й чіткий рух до досягнення бажаного результату, незалежно від того окремі це завдання або ж загальний рівень робіт поставлений замовником.

Юридична компанія у своїй діяльності робить акцент з надання юридичних послуг з реєстрації фірм, а також абонентське супроводу бізнесу. Щоб правильно почати свій бізнес, насамперед, його треба легально оформити. Що ми маємо на увазі, або зареєструвати юридичну особу або ж оформити себе як приватного підприємця. Завданням компанії є знайти індивідуальний підхід до кожного, ми не ставимо на потік реєстрацію підприємств або приватних підприємців.

Що має на увазі під собою підприємницька діяльність? Це не тільки дотримання закону господарюючим суб'єктом але і протистояння спробам утиснути права самого суб'єкта. Не кожна компанія має свого штатного юриста, а навіть якщо й має, то не факт, що він відмінно розбирається у всіх галузях права та юриспруденції в цілому. Та й працівнику крім заробітної плати потрібно оплачувати відпустки, лікарняні, фінансові втрати в якості зборів у пенсійний фонд. Тому укладення договору з юридичною компанією на абонентське юридичне обслуговування набагато ефективніше, як з фінансового боку, так і з якісної.

Компанія забезпечує зберігання і конфіденційність документів, а також всієї інформації клієнта, виключаючи при цьому доступ не тільки сторонніх осіб, а й органів правоохоронних